Individuální výuka v pohodlí domova nebo ve vaší firmě

Nabízím individuální soukromé lekce a výuku pro malé skupiny studentů.

Online, na Skype

Internet dokáže spoustu věcí zjednodušit. Platí to i o vzdělávání. Nemusíte vytáhnout paty z domu, dokonce ani nemusíte k sobě zvát nikoho cizího, a přesto můžete mít svého učitele nebo učitelku vedle sebe a mluvit s ním/s ní, jako by u vás byl/a na návštěvě.

Dokonce i na svých cestách, na dovolené si můžete dopřávat lekce cizího jazyka. Nikdo vás nenutí mít hodinu francouzštiny každý týden v pravidelný čas na jednom konkrétním místě.

K online výuce potřebujete pouze kvalitní internetové připojení a program Skype, který si zdarma stáhnete do svého počítače. Nemusíte se bát, že výuku technicky nezvládnete, protože o vše ostatní se postarám za vás. Připravím potřebné materiály a budu je s vámi sdílet na jedné obrazovce. Lekcí vás provedu úplně stejně, jako kdybychom spolu seděli v jedné místnosti.

Pokud patříte ke konzervativcům, kteří pochybují, jestli něco takového může fungovat, objednejte si nezávaznou ukázkovou lekci zdarma. Dejte si šanci a teprve poté se definitivně rozhodněte.

Můžu vás ubezpečit, že i já jsem dlouho odolávala. Dnes, kdy díky Skype učím své studenty v různých koutech světa už více než 4 roky, můžu jednoznačně říct, že online výuka je stejně hodnotná jako ta tradiční.

Offline neboli naživo, tváří v tvář

Je možné, že patříte ke staromilcům, kteří nových technologiím zrovna neholdují. A nemíníte na tom nic měnit. Anebo máte zkrátka své důvody, proč se potkávat osobně.

V Ostravě a nejbližším okolí vám proto nabízím lekce “z očí do očí”, nejčastěji “jeden na jednoho”. Můžete se ale učit i ve dvojici s vaší kamarádkou či kamarádem, dcerou, synem, bratrem nebo s kýmkoli, s kým se dohodnete.

Pokud se rozhodnete za mnou dojíždět, najdete mě v Ostravě – Porubě, v rodinném domku poblíž Fakultní nemocnice. Mohu dojíždět i já za vámi. Cena lekcí pak mírně stoupne v závislosti na vaší vzdálenosti.

I při offline výuce platí, že první lekci nabízím zdarma. Teprve po ní se rozhodnete, zda chcete v lekcích pokračovat, v jaké intenzitě a v jakém termínu.